Sitemizi takip edenler bilirler, Turbobit ve Hitfile linklerini paylaşıyoruz. Bunun dışında dönemsel olarak Uploads.to, Nitroflare gibi sitelerinde linklerini paylaştık fakat gerek premium satın alma, gerekse linklerin sağlam kalması yönünde Turbobit kadar güvenilir download sitesi bulmak mümkün değil. Sitemizde kırık link olduğunu sanmıyorum varsa da yok denecek kadar azdır.

Download sitelerini ve kullanıcılara premium satış yaparken ne kadar güvenilir olduğunu inceledikten sonra sitemizde o site veya sitelerin linklerini paylaşıyoruz.

Keep2share uzun zamandır internet ortamında linkleri paylaşılan ve yüklediğiniz dosyaları da uzun zaman saklayan download firmalarından biri.

Keep2share Premium Aldım Hesabımı Nasıl Aktif Edebilirim ?

Başlamadan önce sürekli yaptığım uyarıyı yapmak isterim. İnternet ortamında artık free indirme yok gibi; firmalar premium satışı yapıyor ve premium olmadan indirmek oldukça zahmetli olabiliyor. Uzun vadeli premium almanızı önermiyorum. Çünkü download sitelerinin akıbetinin ne olacağını bilemiyoruz. Gelelim Keep2share premium hesabının nasıl alınacağına….

1. http://keep2share.cc/pr/1467468.html linkine tıklıyoruz.

2.Açılan pencerede karşımıza çıkan tariflerin altında bulunan Sign Up seçeneğine tıklıyoruz.

3. Keep2share sitesine üye oluyoruz.

Payment Type bölümü ödemeyi nasıl yapacağınızı gösteren bölümdür.

Membership Plan hangi tarifeyi satın almak istediğinizi seçeceğiniz bölüm. I agree with terms seçeneğini de aktif hale getiriyoruz.

4. Captcha Mode bölümünde ise altta görmüş olduğunuz yazı ve rakamlardan oluşan işaretleri yazarak Subscribe now dediğiniz anda hem Keep2share sitesinde hesabınızı açmış hemde premium hesabınızı aktif etmiş oluyorsunuz.

Diyelim ki Mobil Ödeme ile Keep2share premium aldınız. Bu sefer yapmanız gereken yine http://keep2share.cc/pr/1467468.html linkine tıklayıp hesap oluşturmanız gerekiyor. Hesabınızı oluşturduktan sonra premium kodunuzu girerek premium hesabınızı aktif edebilirsiniz.

Keep2Share Premium üyeliklerde günlük 20 GB indirme kotası bulunmaktadır
 Hız limitsizdir, maximum hızlarda download yapılmasını destekler
 Jdownloader, IDM gibi programlarla direkt indirme yapılmasını destekler
 Downloadların durdurulup, tekrar başlatılmasına olanak sağlar
 Elektrik kesintisi, bilgisayar kapanması gibi durumlarda download kaldığı yerden devam eder