Premium alan ya da alacak internet kullanıcılarının bu yazıyı okumasını tavsiye ediyorum..
Virgopass fransa menşeili şerefsiz bir firmadır. Filehost sitelerine premium satıyorum diye reklam verir. Fiyatları düşük gösterir zira abone yapar ve her hafta para çeker. Üçün hesabını yaparken eldeki beştende olursun. Sonra nasıl iptal edecem diye uğraşırsın.

Virgopass mobil ödeme nasıl iptal edilir ?
Öncelik olarak kaç para gittiyse üstüne su iç. Bir bardak su al ve; Operatörünü ara (avea, turkcell, vodafone). Mobil ödeme ile ürün aldığını ve her hafta çekim yapıldığını, bunun iptal edilmesini iste, saf birine denk gelirsen var yok deme tekrar ara yada konuya hakim biriyle konuşmak istediğini söyle. Sonra sor bu şerefsizler ile neden yıllardır çalışıyorsunuz. Adlarına bukadar şikayet varken neden izin veriyorsunuz. Fransızlar bizden dahamı tatlı diye sorun.

Özetle filehostlar üzerinde yer alan “sözde ucuz premium” lara aldanmayın. Dolar kuru bellidir. Mobil ödeme komisyonu yüksektir. Ben bu şerefsizlerden ilk 2012 yılında söz etmiştim ve o zaman insanlar dolandırılmasın diye sitenin sağına, soluna bannerlar koydum hala bunlara aldanan, dolandırılan insanlar var. Kardeşim yapmayın. Premium’un değeri bellidir. Ucuza satılması benimde işime gelir amma yok öyle bir dünya. Piyasa fiyatları üç aşşa beş yukarı aynıdır.

Velhasıl sitemiz üzerinde yer alan bannerlardan alımlarınızı yapabilirsiniz. Gittigidiyor gibi sitelerden alım yapabilirsiniz. Bu puştların ağına düşüp Türk bayilere, site sahiplerine sövmeyin zira üçün, beşin hesabını yaparken bu durumlara düşüyorsunuz ve gelip yine bize dert yanıyorsunuz.

Düşün yıllardır virgopass için uyarıyorum ama adamlar dönem dönem azıyor. Bir günde 10 tane virgopass maili cevaplıyorum. Düşünün. yapmayın, bizi üzmeyin. Benim ziyaretçim bu kata kullilere gelmesin.