Grafikturko ziyaretçileri bilirler, sitemizde Turbobit linklerini ana link olarak paylaşıyoruz. Turbobit hem linklerin uzun süreli korunması ve premium satın alma konusunda oldukça güvenilir bir site. Yalnız Turbobit ya da diğer dosya indirdiğiniz hosting firmalarının premiumlarını satın alırken güvenilir site ya da kişilerden almaya dikkat ediniz.

Sitemizde açmış olduğumuz ankette Turbobit, Uploaded ve Nitroflare ilk 3 sırada yeralmakta. Sitemizde 15 gün kadar önce verdiğiniz oylar doğrultusunda Uploaded ve Nitroflare linklerini de paylaşmaya başladık. Sizlerin Uploaded ve Nitroflare linklerini olan ilginize göre sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz..

Önemli bir konuda Premium alırken dikkat etmeniz gereken hususlar… Söylediğimiz gibi Grafikturko için premium alıyorsanız kesinlikle Turbobit öneriyoruz. Uploaded ve Nitroflare premium alırken araştırmadan kesinlikle almayın. Premium satışları sms, kredi kartı, web üzerinden yapılmaktadır. Site üzerinden yapılan satışlar size pahalıya gelir. Her ay otomatik çekim ya da kod gelmeme gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ucuz gördüğünüz premium kampanyalarına sakın itibar etmeyin. Bu konuda en büyük sıkıntı premium alımı esnasında yeterli desteği alamamaktır.

Peki güvenilir bir şekilde nereden Premium alabiliriz ?

Grafikturko sitesi olarak premium satmıyoruz, bu bizim işimiz değil. Önerebileceğimiz güvenebileceğiniz site olarak www.dukea.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Premium alımlarında anında kodunuz size ulaşır, aldığınız kodlarla ilgili desteği anında bulabilirsiniz.

Aldığım Premium kodumu nasıl aktif edebilirim ?

Genelde hepsi aynıdır. Site üzerinde indirmek istediğiniz linke tıklıyoruz. Turbobit, Uploaded yada Nitroflare. Link üzerinden siteye yönlendirilirsiniz ve aldığınız kodu ilgili alana yazdığınızda aldığınız haftalık, aylık yada yıllık kodlar aktif hale gelir.