Hergün girdiğimiz internet ortamında müzik, oyun, film ve birçok uygulama indiriyoruz. İndirdiğimiz bu uygulamaların dosya boyutları farklılık göstermekle beraber, internet hızımız doğrultusunda dosyaları hızlı bir şekilde indirmekteyiz.

Fakat esas olan konu; bir dosya indirmek istediğimiz zaman karşımıza turbobit, nitroflare, ul.to, littlebyte, rapidgator gibi linklerle birlikte sunulması. Haliyle bu linklerle dosya indirmek de bazen zulüm haline gelebiliyor. Birçoğunuz zaten farklı hostlara ait premium üyelik satın alıyor ve kullanıyorsunuz. Grafikturko olarak Turbobit ve Hitfile kullanıyoruz.

Premium alırken nelere dikkat etmelisiniz ?

1-Asla ve asla herhangi girdiğiniz bir sitenin bannerlarında yanıp sönen ucuz premium ilanlarından premium almayın. Alıp stres yaşamayın.

2-Her zaman güvenilirliğini test ettiğiniz ve daha önce premium alırken sorun yaşamadığınız satıcılardan premium alınız.

3-Turbobit sitesi üzerinden yapacağınız premium alımları pahalıya gelmekte. Çünkü Turbobit üzerinden yapılan direkt alımların tamamı turbobite ait ödeme sistemi değil.

Bu konuda sorunsuz bir şekilde premium alabileceğiniz, kredi kartı ya da sms alımlarında sorun yaşamayacağınız, otomatik çekim olmayan bir site önermek istiyorum. Grafikturko olarak premium ürün satmıyoruz. Böyle bir amacımız ya da iddiamız yok. Fakat bu konuda gerek sitemiz üzerinden gerekse internet ortamında premium alacak arkadaşlarımızın mağduriyetlerini ortadan kaldırmak adına düşüncelerimizi paylaşmak istiyoruz. Bizim gayretimiz web ve grafik tasarımcı arkadaşlarımıza kaynak sağlayabilmek. Şikayet var sitesine girdiğinizde birçok premium mağduru arkadaşımızın sorunlarını okuyabilirsiniz. Bu tarz durumlara düşmemek için aşağıda linkini verdiğim adresten kredi kartı ya da sms’le sorunsuz bir şekilde premium ve destek alabilirsiniz.

www.dukea.com